kurumsal-ico KURUMSAL

Firmamız 1970 yılında ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulmuştur. 45 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Çağın Ofis Mobilyaları modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz. Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Çağın Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde de sürdürürken Avrupa, Orta doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

 kalite-ico  KALİTE POLİTİKAMIZ

Çağın Ofis Mobilyaları olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lideri olmaktır. Markamızla yurt dışı ve içinde müşteri güven artırmak dünya markası olmak. Yeni Markamız VIF (Very Important Furniture) Üretim, E1 kalite(Kanserojen olmayan) Ofis mobilyaları üretimde malzemeler kullanılmaktadır. ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Çağın Ofis Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir. Hedefimiz; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Çağın Ofis Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir. Çağın Ofis Mobilyaları, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  misyon-vizyon-ico MiSYON & ViZYON

Günümüz iş dünyasındaki çalışma mekanlarında,  iletişim olanaklarının artmasıyla ergonomi, kalite, iş sağlığı ve zamanı daha verimli kullanmak, ofis mobilyası seçiminde gittikçe önem kazanmaktadır.  ÇAĞIN OFİS,  ofis mobilyasında yaşam ve iş kalitesini belirleyen tasarım ve mobilyalarıyla 45 yıldır iş yaşamınızda çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır. Çağın Ofis, zamanı değerli kılan ve değer katan ürünleriyle teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ofis mobilyasında tasarım ve kalite beklentilerini en üst düzeyde karşılarken  kalıcı müşteri memnuniyetini her zaman kendisine bir hedef olarak görmektedir.

Çağın Ofis, ofis mobilyaları sektöründeki tasarım ve projeli işlerinizde mekan ve zamanı sizin için değerli kılar.

Dernek Faaliyetleri Dernek Faaliyetleri

Istanbul_Sanayi_Odasi_ISO                              ito_logo

 sertifikalar-ico  BELGELER VE SERTİFİKALAR

Çağın Marka Sicil Belgesi Vif Marka Sicil Belgesi Garanti Belgesi
Vif-Marka-Tescil garanti_belgesi-2014-2016_1000x
T.S.E Hizmet Yeterlilik Belgesi Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ISO 9001 Belgesi

T.S.E Certificate of Eligibility Services

T.S.E Hizmet Yeterlilik Belgesi

satis-sonrasi-hizmet-yeterlilik-belgesi-2014-2016_1000x Cagin-Buro-ISO-9001-Sertifika
TSE – Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi TTKD – Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Sertifikası
Cagin_Buro_Turk_Standartlarina_Uygunluk_Belgesi TTKD_