Orgatec Fuar Katılımı

Çalışma dünyası gün geçtikçe değişiyor ve yeni nesil çalışma metotları eski tip çalışma tipolojilerinin yapısını komple değiştirmeye çalışıyor.

Bilginin işlenmesi ve değerinin artması sonucunda rekabet gücünün rüzgarında yol almak için artan baskıyı azaltmanın yolu da kişisel iş-yaşam dengesinin iyi kurulmasına bağlı olmaktadır.. İş için ayrılan zamanın verimli kullanılabilmesi için ofis mobilyalarının da yapılan işin fonksiyonlarına birebir hitap edebilmesi ve gerektiğinde farklı kurgulara imkan verebilmesi bir zorunluluk haline geliyor.

Bu anlamda günlük yaşamımızın en uzun süresini paylaştığımız ofislerde büyük bir devinim yaşanmakta.Modern çalışma dünyasının ihtiyaçlarına geniş bir yelpazede gerek yurtiçi gerekse yurtdışında hizmet vermekte olan ÇAĞIN OFİS, ofis dünyasındaki değişimleri ve yenilikçi bakış açılarını dünya çapında ofis mobilyaları alanındaki en büyük fuar olan ORGATEC fuarında ziyaretçi ve katılımcıları ile paylaşacak olmaktan gurur duymaktadır.

Yarının çalışma dünyasına dair trend ve konseptlerle ÇAĞIN OFİS, ofis mobilyasındaki yıllardır sahip olduğu birikim, tecrübe ve tasarım gücünü dünyanın her yerinden gelen yüksek nitelikli profesyonel ziyaretçileri ile vizyonuna yeni bir boyut katarak tasarım, projelendirme, üretim ve ihracat faaliyetlerinde gittikçe hızlanan bir ivmeye ulaşmaktadır.

Burak PİRİNCCİOĞLU

TASARIM & KONSEPT

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

prodesigner@caginburo.com